Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Vybavíme výhodnú hypotéku

Vybavíme Vám optimálnu hypotéku šitú presne podľa vašich požiadaviek. Na trhu financií máme viac ako 10 ročné skúsenosti a viac ako 1000 spokojných klientov. A preto Vám vieme zabezpečiť najvýhodnejšie financovanie s ktorým si dokážete zabezpečiť vysnívané bývanie a zachovať si spokojný život.

Vyhotovíme rezervačné zmluvy

Ak ste našli svoje vysnívané bývanie, zabezpečíme vyhotovenie výhodných rezervačných zmlúv. Rýchlo, jednoducho a efektívne. Nebudete mať žiadne starosti s behaním a ušetríte tak nie len čas ale aj peniaze.

Vyhotovíme kúpne zmluvy skúseným notárom

Vybavíme Vám vyhotovenie výhodných kúpnych zmlúv so skúseným notárom s dlhoročnou praxou. Spolupracujeme s notármi, kde sa vzájomná dôvera budovala viac ako 10 rokov. Našim klientom ponúkame najvyššiu kvalitu a profesionalitu.

Vybavíme znalca akceptovaného bankou

Vybavíme Vám bankou akceptovateľného znalca s výhodným znaleckým posudkom.

Vložíme a zaplatíme vklad kúpnych zmlúv na Katastrálny úrad

Pre maximalizáciu Vášej spokojnosti za Vás zaplatíme, zanesieme a vložíme kúpne zmluvy na príslušný Katastrálny úrad. Ušetríte tak nie len drahocenný čas, ale aj financie.

Prepis energií (elektrina, plyn, voda)

Pre maximalizáciu Vašej spokojnosti za Vás vybavíme prepis jednotlivých energií. Znova ušetríte drahocenný čas, môžete riešiť svoje sťahovanie kým my za Vás vyriešime výhodné zmluvy energií.