Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Seminár - investične príležitosti na Cypre!

Pridané: 16.4.2023

Reality KOMPLEX s.r.o. Vás pozývajú na seminár developerské firmy Evergreen Development group v piatok 19.5.2023 od 16 hodín. Predstavíme Vám nové developerské projekty, investičné príležitosti a exkluzívne ponuky dostupné iba na tomto seminári!

Reality KOMPLEX s.r.o. Vás pozývajú na seminár developerské firmy Evergreen Development group v piatok 19.5.2023 od 16 hodín. Predstavíme Vám nové developerské projekty, investičné príležitosti a exkluzívne ponuky dostupné iba na tomto seminári.
miesto: Central KOMÁRNO – Konferenčná sála, 3. posch. (Dunajské nábrežie č. 4726, 945 01 Komárno)

Naším hosťom budú prezentované mimoriadne výhodné investície na severnom Cypre. Ideálne pre investorov, na súkromné účely alebo na dovolenku! Severný Cyprus leží v suchom subtropickom stredomorskom pásme , čomu zodpovedá aj klíma s viac ako 300 slnečnými dňami počas roka.
Severná časť Cypru as môže pochváliť nádhernými plážami, ktoré sa tiahnu dlhé kilometre, priezračnými vodami Stredozemného mora, krásnou prírodou I historickým bohatstvom.

Žite svoje sny na ostrove Afrodita!
Ceny za meter štvorcový nehnuteľností sa začínajú už od 1 100 Eur. Cyperský realitný trh v súčasnosti ponúka výhodnejšie podmienky pre novostavby ako náš trh. Naša spoločnosť Reality komplex spolupracuje s developerskou spoločnosťou, ktorá viac ako dve desaťročia stavia luxusné nehnuteľnosti v najlepších lokalitách po celom Severnom Cypre. Samozrejme aj osobne sa môžete pozrieť na nehnuteľnosti na Cypre!
Umožníme Vám:
• Prístup k exkluzívnym stavebným projektom Severnom Cypre
• Naša ponuka zahŕňa všetky typy nehnuteľností, od cenovo dostupných štúdiových apartmánov až po exkluzívne plážové vily.
• Bez provízie!
Rezervácia vopred je nutná – počet miest je limitovaný!
_________________________________________________________
MEGHÍVJUK ÖNT A 2023-es CIPRUSI INGATLAN BEMUTATÓRA!
Sok szeretettel meghívjuk a CENTRAL Konferencia központba Komárnóba, 2023. május 19-én! Rengeteg KÜLÖNLEGES AJÁNLATTAL várjuk vendégeinket! Ideális befektetőknek, saját használatra vagy nyaralásra!
Észak-Ciprus a Földközi-tenger partján él, több mint 300 nap napsütés, paradicsomi strandok, hegyek, kis falvak, rengeteg kultúra és változatosság.

Élje meg álmait,Aphrodité szigetén!
Jelenlegi átlagos, újépítésű négyzetméter ár már 1100 Euro-tól elérhető, természetesen az ingatlan típusától és fekvésétől függően az ár emelkedhet. A ciprusi ingatlan piaci paletta a mostani helyzetben kedvezőbb feltételeket kínál újépítésű, és épülő ingatlanok szempontjából, mint a hazai piac. Cégünk kizárólag biztos hátterű, hitelmentes Partnercégekkel dolgozik együtt, a felkínált ingatlanok természetesen Cipruson is megtekinthetők!
• Hozzáférés exkluzív észak-ciprusi építési projektekhez
• Kínálatunkban, minden típusú ingatlan megtalálható, a megfizethető stúdiólakásoktól az exkluzív tengerparti villákig.
• Jutalékmentesen!
Jegyek limitált számban kaphatók, foglalás szükséges! Zártkörű rendezvény!