Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Relácia Nové bývanie

Pridané: 26.8.2022

Reality Komplex s. r. o. na obrazovkách TV JOJ! 

Určite nemusíme nikomu z vás predstavovať reláciu Nové Bývanie. Bolo nám cťou sa zúčastniť, spolupracovať s ľuďmi z tejto relácie a ukázať naše nádherné nehnuteľnosti z okolia Dunajskej Stredy. Bol to obrovský zážitok pre našu realitnú kanceláriu, vyskúšali sme niečo nové a musíme vám povedať, že to bol neskutočný pocit ako to všetko prebiehalo.

Počas natáčania sme spoznali nových ľudí ako napríklad pána Vlada Voštinára, ktorý je obdarený svojím talentom moderovať a prezentovať rôzne situácie aj za spontánnych okolností. Celý štáb spolupracuje ako jedna veľká rodina, čo je v práci veľmi dôležité.

Po úspešnom natáčaní sme sa vybrali spolu na vynikajúci obed, rozprávali sme sa ako dlhoroční kamaráti, spravili pár fotiek a rozlúčili sme sa, ale určite nie na dlhú dobu.

Bola to pre nás nová výzva, ktorú sme zvládli na výbornú.

Robí nám obrovskú radosť, keď môžeme vidieť spokojné a usmievajúce sa tváre našich spokojných klientov!