Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne vybudovaný a zabehnutý ranč alebo osadu pri rybníku s rôznymi možnosťami ďalšieho využitiav obci Marcelová!!!

Ulica: Krátke Kesy
Mestská časť: Krátke Kesy
Obec: Marcelová
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Farmárska usadlosť
Iné:
580 000 €
bez DPH

Popis nehnuteľnosti

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne vybudovaný a zabehnutý ranč alebo osadu pri rybníku s rôznymi možnosťami ďalšieho využitia v obci Marcelová!!!

Marcelová len pár km od Dunaja a termálneho kúpaliska v Patinciach. Ranč sa nachádza v okrajovej časti obce, do areálu sa vchádza priamo od hlavnej cesty, poskytuje možnosť agroturistiky, jazdy na koni, ustajnenia a výcviku koní. Jedná sa o nádherný areál s kompletne vybudovaným zázemím a zabezpečenou prevádzkou vrátane personálu a vybavenia. Nezanedbateľnou výhodou je úžasná príroda, vyrastené stromy a jazerá obklopujúce areál. K ranču patrí aj vysadený rodiaci orechový sad.

Nie je to klasický predaj nehnuteľnosti, ale ide o predaj celej spoločnosti, ktorá je majiteľom hnuteľného aj nehnuteľného majetku. Pokiaľ ide o areál, tak je dôležité poznamenať, že ide o ucelený areál, ktorého rozloha je spolu 15 hektárov. Jednotlivé parcely sú evidované ako zastavané plochy a nádvoria, trvalý trávnatý, porast, záhrada, ostatná plocha, orná pôda a vodná plocha.

Na pozemku sa nachádzajú 2 priestranné stajne, v ktorých je možné spolu ustajniť až 21 koní. Stajne sú vybavené aj s príslušenstvom k chovu koní – miestnosti na odloženie výbavy pre koníky, sedlá a sprchy pre kone a pod. Okrem stajní sa na pozemku nachádzajú stavby pre výcvik koní – kruhovka a kolotoč, 3 jazdiarne ( 22 m x 50 m, 27 m x 60 m a 40 m x 70 m) a senníky. Na niekoľkých ha sú oplotené výbehy pre kone. Možnosť chovu aj ďalších drobných domácich zvierat – množstvo menších maštalí aj s výbehom pre chov ovečiek, kôz, poníkov prípadne hydiny.

Ubytovanie pre hostí je možné v novopostavenom 2 izbovom kompletne zariadenom apartmáne, prípadne v ďalšom dvojizbovom byte. Pre spoločenské posedenie je možné využiť klubovňu so spoločenskou miestnosťou s krbom a kuchyňou, či vonkajšie altánky s prekrytým posedením. Ranč je vystavaný na pozemku o rozlohe takmer 15 ha, z toho necelých 5 ha je vo vlastníctve, zvyšok sa prenajíma od SPF.

V prípade záujmu je možné dohodnúť sa aj na technickom vybavení – traktor s kosačkou, mulčovačom, prívesom a predným nakladačom a kosačka. 

Cena je 580 000 EUR bez DPH

V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis ako aj všetky poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. Ponúkame bezplatné finančné poradenstvo v prípade záujmu!

 

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
150000 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Úžitková plocha:
1000 m2
Zastavaná plocha:
1500 m2
Podlahová plocha:
1000 m2
Skladová plocha:
500 m2
Stav:
úplne prerobený
Počet izieb:
3
Typ budovy:
tehla
Typ výbavy:
kompletne vybavený
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2023
Celková plocha:
150000 m2
Počet terás:
2
Počet garáží:
2
Počet vonkajších parkovacích miest:
50
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Voda - na pozemku - vodný zdroj:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku - 230 V:
áno
Elektrika - na pozemku - 380 V:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno
Vykurovanie - podlahové:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno
Internet:
áno
Satelit:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Marek Šajben

Marek Šajben

Osobný maklér

  • Magyar
  • Slovensky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti